işitme cihazı

Son Teknoloji, Görünmezlik,
Rahatlık, Ekonomik
Sizin Seçiminiz Hangisi

İşitme Cihazı

İşitme cihazı ihtiyaçları kişiden kişiye değişebilir. İşitme kaybınızın türü, yaşam tarzınız ve işitme cihazının rengi ve stiliyle ilgili kişisel tercihler, satın alacağınız işitme cihazını belirleyen unsurlar olacaktır.

Unutmayın 23 Yıllık tecrübemiz ile birçok marka ile yaşadığımız  bilgi ve birikim sonucunda, Size ve işitme kaybınıza en uygun, bol seçenekli işitme cihazı modelleriyle sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

kulakici

Mini Kulak içi - Görünmez işitme cihazları

İşitme cihazı modelleri arasında en küçük ve görünmez olan modeldir. Tamamen ve tek parça halinde kulak kanalınızın içine yerleşebilen modellerdir. Kulak kanalı ölçüsü ile kişiye özel montajlanır.

kanalici

Kanal İçi İşitme Cihazları

Mini kulak içi modeline göre az bir miktar daha büyükçe olan bir modeldir. Kanal içi işitme cihazları da tek parça halinde kulak kanalınızın içine tamamen yerleşir.

bte-kulak-arkasi

BTE - Kulak Arkası İşitme Cihazları

Bilindik kulak arkası işitme cihazlarına göre çok daha küçük işitme cihazı modelleridir. Kulak kepçesi arkasına yerleştirilen modellerdir.

rci-mini-kulak-arkasi

RIC - Mini Kulak Arkası İşitme Cihazları

BTE-Kulak arkası modeline  göre çok daha küçüktür. Kulak kepçesi arkasına yerleştirilerek, ince ve görünmez bir kablo ile kulak kanalı içinde bulunan çok küçük  bir hoparlör ile ses kulak içine iletilir.

slim-tup-kulak-arkasi

Slim Tüplü Kulak Arkası İşitme cihazları

BTE-Kulak arkası modeli ile aynı büyüklüktedir. Kulak kepçesi arkasına yerleştirilir. Ses çok çok ince bir tüp yardımıyla kulak içindeki çok küçük bir kalıp yardımıyla kulak içine iletilir.

cocuklara-ozel

Çocuklara Özel İşitme Cihazları

Çocuklar kulak içi model işitme cihazlarını kullanamazlar. Kulak kepçesi arkasına yerleştirilen işitme cihazlarında, ses ince bir tüp yoluyla kulak içindeki özel bir kalıpla kulak içine iletilir.

2021 Teknoji Ödüllü
İşitme Cihazı

İşitme Cihazımız, CES 2021 Innovation Awards Health & Wellness Wearable Tecnologies ( Yenilikçi Sağlık Ödülleri- Sağlık ve Giyilebilir Teknolojiler) kategorilerinde İşitme cihazlarındaki standart ses gecikmesini (İşitme cihazındaki sesi işleme esnasındaki gecikme-işlemci hızı) 7-10 milisaniyeden 0,5 milisaniyenin altına düşürerek, işitme cihazı ile “gerçek zamanlı işitmeyi iyileştirmek için ikili yapay zekâ teknolojisini bir araya getiren ilk işitme cihazı, çığır açan çözüm” nedeniyle ödüllendirildi.

widex-awards-2021

Teknolojimiz

Öğrenebilen Yeni Nesil
Akıllı İşitme Teknolojisi

Diğer İşitme Cihazlarına Göre Farklılıklarımız

  • %60 daha küçük hafıza çipi
  • Diğer işitme cihazlarına göre 20 kat daha fazla işitme
  • Bir işitme cihazındaki en yüksek ses işleme hızı
  • Bozuk ve yapay seslere son
  • Dünyanın en küçük şarj edilebilir Lityum-Ion RIC İşitme Cihazı.
işitme cihazı
HiRes Comformatic

Günümüzün çoğu işitme cihazı, önceden tanımlanmış sadece 6 “akustik ortam” için sınıflandırma yapar. Ancak hayat hareket halindedir ve bu yeterli değildir, yeni nesil işitme cihazlarımız ile 120 farklı ortam için önceden kaydedilmiş işitme senaryosunu aktif eder

Hareket Sensörü

G6 platformu işitme cihazları dahili hareket sensörüne sahiptir. Bu sensör ile cihazlarımız kullanıcının hareketlerini tespit eder ve mevcut işitme durumuna en uygun ayarları sunar.

Occlumatic

İşitme cihazı, kullanıcının özel ses modelini tanır ve bunu sinyal işlemeye dahil eder. Bu da kullanıcının kendi sesini olabildiğince doğal bir şekilde duymasına olanak tanır. Sonuç olarak kullanıcı daha fazla sosyalleşebilir, sağlıklı iletişim kurabilir ve yaşam kalitesi gelişir.

Ses aktarımı

Telefon, TV veya HiFi cihazlardaki ses sinyalleri doğrudan veya vericiler ile işitme cihazlarına aktarılır. Smart Mic aksesuarı, Android ve IOS akıllı telefonlardan ses aktarımı yapılmasını sağlar

Akıllı Telefon Uygulama Desteği

Connexx Smart Mic Bluetooth® uygulaması ile hemen hemen tüm Android ve IOS Akıllı Telefonlardan işitme cihazına Ses Akışı, Akıllı telefonlar ile bağlantı, Müzik dinleme, uzaktan kumanda  özelliği

Tasarım Teknolojisi

Stiline G5 ile başlayaran şık tasarım dili şimdi yeni G6 platformuyla devam ediyor. işitme cihazınız, geniş renk seçenekleri ve zarif tasarımı ile size özel şık bir aksesuar haline geliyor

İlgili Yazılar

İşitme Sağlığı, Cihaz Teknolojisi, Bakım ve Uyum Konularında
Sıkca Sorulan Soruların Cevaplarını Bulabilirsiniz