Trabzon İşitme Cihazı

Trabzon İşitme Cihazı  (Çağlar İşitme Cihazları Merkezi) olarak, 23 Yıllık tecrübemiz ile birçok marka ile yaşadığımız bilgi ve birikim sonucunda, Size ve işitme kaybınıza en uygun, bol seçenekli işitme cihazı modelleriyle sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Vizyon – Misyon

İşitme sorunu yaşayan bireylerin memnuniyetini ön planda tutacak kaliteli, yenilikçi ve farklı işitme cihazı ve yardımcı ürünlerle yaşam standartlarını arttırmak amacındadır..İşitme kaybının hayatınızda yarattığı tüm olumsuzlukları size sunacağımız kaliteli, güvenilir ve pazarda dünya lideri olmuş işitme cihazı markalarımızla bertaraf etmeyi ve çok daha yüksek bir yaşam standardı ile size hizmet etmektir Eğitimli uzman kadromuzla satış sonrası da hasta takip ve memnuniyetini ön plana çıkaracak tüm hizmetleri sunmanın çözümlerini arayıp, işitme cihazları ve tüm işitme aksesuarlarıyla hizmetinize sunmaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

23 Yıllık deneyimi ile birçok işitme cihazı tecrübesi olan işletmemiz, size en uygun cihazı, özel anlaşmalarla en uygun koşullarda sağlamaktadır.

Çok memnun kaldım. Sizinle çok güzel ilgileniyorlar.Güler yüzlü çalışanlarıyla olsun fiyat performans açısından olsun çok memnun kaldığım bir yer. Tavsiye ederim

placeholder
Merter K.

İşitme Sağlığı, Cihaz Teknolojisi, Bakım ve Uyum  konularında sıkca sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz

3 Kolay Adımda Probleminizi Çözelim; İletişime Geçin - Ücretsiz Muayene ve İşitme Testi - Cihazı Seçimi