Online İşitme Testi

Online işitme Testi  simülasyonuna hoş geldiniz.

Bu simülasyon, işitme kaybı olan insanların sesleri nasıl duyulduğunu ve bunun işitme sistemleri aracılığıyla nasıl iyileştirilebileceğini deneyimlemenize olanak tanır. Örnek sesleri başlatmak için ilgili sembol üzerine tıklayabilirsiniz. En iyi sonucu elde etmek için önce “Orijinal” ses sembolünü tıklayarak başlayın ve ses seviyesini normal duyabileceğiniz seviyeye ayarlayın, böylelikle örnek sesleri net bir şekilde duyabilirsiniz.

Ses seviyesini değiştirmeden aşağıdaki örnekleri dinleyebilirsiniz. (işitme cihazı vb. olmadan), böylelikle işitme bozukluklarının neden olduğu zorlukları, standart işitme cihazlarının ve özellikle hi-fi teknolojimizin sağladığı iyileştirmeleri deneyimleyebileceksiniz.

Bu simülasyon, sadece size ve sevdiklerinize işitme durumunuz hakkında ücretsiz ve hızlı bir fikir verme amaçlı hazırlanmıştır. Sonuçlar ne olursa olsun bu test hiçbir zaman uzman hekim tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Konuşma Sesleri

Normal İşitme

İşitme Cihazı Olmadan

Normal İşitme Cihazı

Yeni Nesil İşitme Cihazı

Müzik Sesleri

Normal İşitme

İşitme Cihazı Olmadan

Normal İşitme Cihazı

Yeni Nesil İşitme Cihazı

Doğal Ortam Sesleri

Normal İşitme

İşitme Cihazı Olmadan

Normal İşitme Cihazı

Yeni Nesil İşitme Cihazı

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

23 Yıllık deneyimi ile birçok işitme cihazı tecrübesi olan işletmemiz, size en uygun cihazı, özel anlaşmalarla en uygun koşullarda sağlamaktadır.

Çok memnun kaldım. Sizinle çok güzel ilgileniyorlar.Güler yüzlü çalışanlarıyla olsun fiyat performans açısından olsun çok memnun kaldığım bir yer. Tavsiye ederim

placeholder
Merter K.

İşitme Sağlığı, Cihaz Teknolojisi, Bakım ve Uyum  konularında sıkca sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz

3 Kolay Adımda Probleminizi Çözelim;İletişime Geçin - Ücretsiz Muayene ve İşitme Testi - Cihazı Seçimi