Çağlar İşitme Cihazları Merkezi

Çağlar İşitme Cihazları Merkezi 1998 yılında kurulmuş işitme sorunu yaşayan bireylerin memnuniyetini ön planda tutan, güvenilirliğe ve kaliteye önem veren, yaşam standartlarını arttırmak için kapsamlı çözümler üreten dinamik, vizyonu geniş bir yönetim anlayışıyla hizmet vermektedir.

Bu anlamda kendimizi geliştirmek için her imkânı kullanmaktayız. Çağlar Özel Sağlık Hiz. Tic. Ltd. Şti. Bölgedeki en eski ve büyük işitme merkezidir.

İşitme kaybının hayatınızda yarattığı tüm olumsuzlukları size sunacağımız kaliteli, güvenilir ve pazarda dünya lideri olmuş işitme cihazı markalarımızla bertaraf etmeyi ve çok daha yüksek bir yaşam standardı ile size hizmet etmeyi amaçlamaktayız. Eğitimli uzman kadromuzla satış sonrası da hasta takip ve memnuniyetini ön plana çıkaracak tüm hizmetleri sunmanın çözümlerini ararken, işitme cihazı yardımcı üniteleri ve tüm işitme aksesuarlarıyla hizmetinizdeyiz.

Neden Çağlar İşitme Cihazları Merkezini Tercih Etmelisiniz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

23 Yıllık deneyimi ile birçok işitme cihazı tecrübesi olan işletmemiz, size en uygun cihazı, özel anlaşmalarla en uygun koşullarda sağlamaktadır.

Çok memnun kaldım. Sizinle çok güzel ilgileniyorlar.Güler yüzlü çalışanlarıyla olsun fiyat performans açısından olsun çok memnun kaldığım bir yer. Tavsiye ederim

placeholder
Merter K.

İşitme Sağlığı, Cihaz Teknolojisi, Bakım ve Uyum  konularında sıkca sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz

DENEYİM

Yaklaşık 23 yıldır  İşitme Cihazı sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu süre zarfında üretilmiş mevcut tüm markalar ile çalışma yada tanışma fırsatı bularak cihazları deneyimleme şansını bulduk. İşte bu sayede en kaliteli ve sorunsuz markalarla çalışmaktayız. Bu süre içinde edinilen tecrübe ile hasta ihtiyaçlarını anlama ve karşılama, doğru cihaz seçimi, işitme cihazlarına ve uygulamalarına hakim bir kadro oluşturabildik

MEMNUNİYET ve GÜVEN

Sektörde çalışmaya başladığımızdan bu yana amacımız İşitme cihazı satmak değil, hasta memnuniyetini sağlamak olmuştur. Müşterilerimizin çoğu memnun kalan hastalarımızın verdiği referanslarla bize ulaşanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizle ilk görüşme sırasında her konuda şeffaf olmaya çalışarak güvenin oluşturulması amaçlanmaktadır.

DOĞRU BİLGİLENDİRME

İşitme cihazları hakkında insanlar çoğunlukla kulaktan dolma yanlış bilgi sahiptirler. Bu nedenle her gelen müşteri ve yakınına öncelikli olarak işitme cihazıyla ilgili ve merkezimizde yapılacaklarla ilgili bilgiler, simülasyonlarla destekli görsellerle ve işitsel uyaranlarla anlatılmaktadır. Ayrıca işitme cihazıyla ilgili SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu )mevzuatları ve Hastanedeki raporlama aşamaları hakkında da bilgilendirme de yapılmaktadır.

GENİŞ İŞİTME CİHAZI PORTFÖYÜ

Her işitme kaybı için her zaman aynı işitme cihazı uygun değildir. İşitme kayıpları kişiden kişiye de farklılıklar gösterir. İşitme kaybının durumuna göre çok farklı işitme cihazı modelleri mevcuttur. Eğer işitme cihazı uygulamasında doğru işitme cihazını bulmanız için stoğunuzda tüm işitme kaybı tiplerine göre seçenekleriniz olmalıdır. Biz de en doğru cihazı bulmak için en geniş ve yeni hatta ödüllü ses teknolojilerini içeren işitme cihazı portföyünü stoklarımızda bulunduruyoruz.

ÖZEL ANLAŞMALI KURUMLAR

Sağlık Bakanlığı mevzuatları gereği alınan çalışma ruhsatı ve SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile yapılan sözleşme ile yasal tüm mevzuatlara uygun olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca çeşitli dernek, vakıf ve sendikalarla yapılan özel protokollerle mensuplarına indirim kampanyaları sunulmaktadır.

EN UYGUN FİYAT ve SONRASINDA ÜCRETSİZ HİZMET

Satın alma aşamasında kredi kartlarına taksit, anlaşmalı bankalarla mikro kredi yada nakit avans seçenekleriyle ödemede kolaylıklar sunulmaya çalışılmaktadır. Satın alma sonrasında cihaz garantisi bitse dahi yapılan tüm kontroller, cihaz programlamaları parça gerektirmeyen hizmetlerin tamamı cihaz kullanım süresi boyunca ücretsiz verilmektedir.

3 Kolay Adımda Probleminizi Çözelim; 1) İletişime geçin2) Ücretsiz işitme testi ve işitme cihazı uygulaması 3) İşitme cihazı tespiti