İşitme Sistemini Koruyun

İşitme Sistemini Koruyun; Yüksek seslere maruz kalmaktan kaynaklanan işitme kaybı kalıcıdır. Bunun için kişisel koruyucu ekipmanlar kullanarak ya da yüksek ses seviyelerine maruz kalabilecek ortamlardan uzak durarak, işitme kayıplarını önleyebilirsiniz.

Sesler 85 desibelden (dB) fazla olduğunda işitme hasarı oluşabilmektedir. Bu aralıktaki seslere maruz kalındığında kulaklarımızı korumak önemlidir.

Aşırı yüksek seslere maruz kalma uzun vadede kalıcı hasarlara neden olmaktadır. Aşırı yüksek seslere maruz kaldıktan sonra aşağıdaki belirtileri fark ederseniz.

  • Sesler aniden sustuğunda kulaklarınızda tıkanıklık hissi.
  • Bir veya iki kulakta çınlama veya uğultu.
  • Gürültülü bir yerdeyken kulaktaki ağrı.
  • Ani gürültülere karşı hassasiyet.

Bu semptomlardan herhangi biri bir günden uzun sürerse, bir odyoloğu veya KBB hekimini ziyaret etmenizi öneririz.

Düzenli olarak zarar verici gürültü seviyelerine maruz kalıyorsanız, işitme testlerinizi periyodik olarak yaptırmanız önemlidir. Başlangıç olarak aşağıda bulunan ücretsiz online testlerimizi denemenizi öneririz.

İşitme kaybına ilişkin belirtilerle karşılaştığınızı düşünüyorsanız, aşağıda bulunan kolay ve pratik testi yapmanızı öneririz. Aşağıda bulunan test bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup, kendiniz yada sevdiklerinizin işitme kaybı hakkında bilgi alabileceğiniz bir testtir.

Kapsamlı ve ücretsiz işitme testi için merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

23 Yıllık deneyimi ile birçok işitme cihazı tecrübesi olan işletmemiz, size en uygun cihazı, özel anlaşmalarla en uygun koşullarda sağlamaktadır.

Çok memnun kaldım. Sizinle çok güzel ilgileniyorlar.Güler yüzlü çalışanlarıyla olsun fiyat performans açısından olsun çok memnun kaldığım bir yer. Tavsiye ederim

placeholder
Merter K.

İşitme Sağlığı, Cihaz Teknolojisi, Bakım ve Uyum  konularında sıkca sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz

3 Kolay Adımda Probleminizi Çözelim; İletişime Geçin - Ücretsiz Muayene ve İşitme Testi - Cihazı Seçimi