Kablosuz Telefon Bağlantı Modülleri

İşiteme cihazları ile doğrudan bağlantı kuramayan standart yada akıllı telefonlarınızla işitme cihazlarını kablosuz bağlantısını sağlayarak telefon görüşmelerinizi doğrudan işitme cihazından yapabileceğiniz sistemlerdir. Ses doğrudan işitme cihazına iletildiğinden herhangi bir kayba uğramadan yüksek kaliteli net ve kesintisiz bir şekilde duyulur. Telefonu kulağınıza yaklaştırmadan tamamen eller serbest iletişim imkânı sunar. Modülü başka Bluetooth ses aktarımı yapan tüm cihazlara bağlayabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Telefon görüşmelerinizi tek düğme ile sonlandırabilirsiniz. ses kısıp açabilir yada ortam seslerini de dinleyerek görüşmelerinizi de yapabilirsiniz. Oldukça küçük olduklarından kolayca taşınabilir çeşitli aksesuarlarıyla boynunuza yakanıza takabilirsiniz. Bu amaçla  (özellikler modeller arasında farklılık gösterebilir).

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

23 Yıllık deneyimi ile birçok işitme cihazı tecrübesi olan işletmemiz, size en uygun cihazı, özel anlaşmalarla en uygun koşullarda sağlamaktadır.

Çok memnun kaldım. Sizinle çok güzel ilgileniyorlar.Güler yüzlü çalışanlarıyla olsun fiyat performans açısından olsun çok memnun kaldığım bir yer. Tavsiye ederim

placeholder
Merter K.

İşitme Sağlığı, Cihaz Teknolojisi, Bakım ve Uyum  konularında sıkca sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz

3 Kolay Adımda Probleminizi Çözelim;
İletişime Geçin - Ücretsiz Muayene ve İşitme Testi - Cihazı Seçimi