FM sistemi

fm-sistem

Çocuklar ve eğitim alan tüm bireyler için üretilmiş oldukça küçük bir radyo vericisi ve alıcısından oluşmaktadır. Alıcı işitme cihazı kullanıcısının üzerinde işitme cihazıyla kablosuz bir bağlantı ile bağlı, verici öğretmen üzerinde, öğretmene yakın bir yerde yada modele göre alıcı mikrofon konuşmacıya yada öğretmene yönlendirilmiş bir şekilde konumlandırılmıştır. Öğretmenin yada konuşmacının sesi hiçbir engele uğramadan (ses kulağımıza gelene kadar çeşitli yüzeylerden yansıyarak ve çeşitli engelleri aşarak gelir. Özellikle kapalı yada gürültülü ortamlarda duymak güçleşir) doğrudan işitme cihazından kulağa iletilir. İsterseniz sadece konuşmacıyı dinleyebilir yada ortam sesleriyle birlikte konuşmacıyı da takip edebilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

23 Yıllık deneyimi ile birçok işitme cihazı tecrübesi olan işletmemiz, size en uygun cihazı, özel anlaşmalarla en uygun koşullarda sağlamaktadır.

Çok memnun kaldım. Sizinle çok güzel ilgileniyorlar.Güler yüzlü çalışanlarıyla olsun fiyat performans açısından olsun çok memnun kaldığım bir yer. Tavsiye ederim

placeholder
Merter K.

İşitme Sağlığı, Cihaz Teknolojisi, Bakım ve Uyum  konularında sıkca sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz

3 Kolay Adımda Probleminizi Çözelim;
İletişime Geçin - Ücretsiz Muayene ve İşitme Testi - Cihazı Seçimi