0 (462) 326 99 31

Gizlilik Bildirimi

Gizlilik Bildirimi

Sevgili Ziyaretçilerimiz,

İşbu www.duymakistiyorum.com / ve mobil sitemiz iletişim menümüzdeki formun dışında bulunan tüm bölümleri kişisel bilgilerinizi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilir duyma ve işitme, duyma ve işitme problemleri, işitme cihazları, işitme problemleri çözümleri gibi konular ve uygulamalar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Gerekli durumlarda ilgili web sitemize vermiş olduğunuz ad, soyad, doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, eğitim durumu, meslek, telefon, cep telefonu, adres, şehir bilgileri gibi bilgileriniz hiç bir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

 

Yukarıda belirtilen ilgili site ve mobil sitemizde yer alan İletişim Formu vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri www.tulaycaglar.com sitesi aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir. www.duymakistiyorum.com web siteleri sayfasında vermiş olduğunuz bilgiler www.duymakistiyorum.com / Çağlar Özel Sağlık Hizmetleri ve ekibinin, size daha kısa sürede ulaşmasını sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.